सम्पर्क

१९गते देखी अरनिकोको बस पुरानो बसपार्क बाट

सिन्धु पाल्चोक का नागरिकको समस्यालाइ ध्यानमा राखेर काठमाण्ढौ महानगरपालिकाले काठमाण्डौ बाट सिन्धुपाल्चोक लागी छुट्ने बसहरुलाइ पुरानो बसपार्कको गेटमा राखेर क्यु लगाउँन अनुमती दिएकाृ छ । लामो समय देखी बसपार्कको ठेगान नभएको पुर्ब अरनिको यातासेवा प्रालीका बसहरुलाइ यात्रीलाइ निश्चीत स्था दिन समस्या परेको थियो भनेजिल्लाबासीले पुरानो बसपार्कमा बस चढ्ने ब्यवस्था मिलाउँन माग गर्दै आएका थिए । यो समस्या समधान गर्न काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख बालेन्द्र साह, पूर्व अरनिको यातयात प्रालिका पदाधिकारी र ट्राफिक महाशाखाबीच भएको छलफलले पूर्व अरनिको यातयातले सिन्धुपाल्चोक जिल्लामा सञ्चालन गरेका बसहरुका लागि पुरानो बसपार्कमा निर्माणधीन टावर नजिकै टिकट काउण्टर राख्न र बसपार्कबाट बस छुटाउँने सहमती भएको हो । छmफलमा ं एक समयमा चार वटा मात्रै बस सञ्चालन गर्न पुरानो बसपार्कको प्रवेशद्वार छेउमा दुई वटा दक्षिण फर्केर र दुइ वटा गाडी पश्चिम फर्केर सञ्चालन गर्नका लागि काठमाडौं महानगरपालिकाले अनुमति दिएको पुर्ब अरनिको यातायात सेवा प्रालीका कार्यलय प्रमुख शिब प्रसाद अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । यस अघी सिन्धुपाल्चोकको लागी तिनकुने वागमती पुल छेउको टिकट काउण्टर हटाउने तर केही समय यात्री राख्ने आराल्ने मात्र पाँउने भएका छन । कार्यलय प्रमुख भण्डा।रीका अनुसार काठमाडौं–चौतारा, काठमाडौं– जलविरे, काठमाडौं–बाह्रविसे, काठमाडौं–तातोपानी लगायत सिन्धुपाल्चोकका विभिन्न स्थानमा जाने सवारी साधानहरु अब पुरानो बसपार्कबाटै छुट्ने भएकोे छ ।