सम्पर्क

जिल्ला निर्वाचनद्धारा प्रमाण पत्र बितरण, मेलम्ची पुल र तातोपानी नाका पहीलो प्रथमिकता

आफ्नो पहीलो प्रथमिकता मेलम्चीकोपुल बनाउँदै प्रतिनिधी सभा निर्वाचन क्षेत्र नं २का मतदाताहरुले मागेको बिकासका कार्यक्रमहरु गर्ने रहेको नव निर्वाचित प्रतिनिधी सभा सदस्य मोहन बहादुर बस्नेतले बताउँनु भएको छ ।    सिन्धुपाल्चोकबाट प्रतिनिधि सभा तथा प्रदेश सभा सदस्यमा निर्वाचित सांसदहरुलाई निर्वाचन आयोगगको प्रमाणपत्र वितरण कार्यक्रममा बोल्दै उँहाले यस्तोबताउँनु भएको हो । क्षेत्र नं १का सदस्य माधव सापकोटा सुबोधले तत्काल तातोपानी नाकाको समस्या समधान गर्न केन्द्रयि नेताहरुलाइ ल्याएर अन्तरक्रिया गरिने बताउृँनु भयो । मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जिल्ला समन्वय समितिको प्रांगणमा एक कार्यक्रम आयोजना गरी आइतबार निर्वाचित भएको प्रमाणपत्र वितरण गरेको थियो । गत मंसिर ४ गते आमनिर्वाचन सम्पन्न भएको थियो ।कार्यक्रममा क्षेत्र नं १ बाट निर्वाचित प्रतिनिधि सभा सदस्य माधव सापकोटा ((सुबोध), २ बाट निर्वाचित मोहनबहादुर बस्नेत, १ को ९क० बाट निर्वाचित मसिना खड्का, ९क० बाट निर्वाचित सरलसहयात्री पौडेल, १ को ९क० बाट निर्वाचित युवराज दुलाल ९शरद्० र ९ख० बाट निर्वाचित कृष्णकुमार तामाङ ९समिर० सहभागी थिए । क्षेत्र नं। १ बाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई निर्वाचन अधिकृत रुद्रप्रसाद सुवेदी र २ बाट निर्वाचित सांसदहरुलाई मुख्य निर्वाचन अधिकृत विदुर कोइरालाले प्रमाणपत्र वितरण गर्नुभएको थियो । मुख्य निर्वाचन अधिकृत तथा जिल्ला न्यायधिस बिदुरकोइरालाले निर्वाचनमा सहयोग गर्ने सबैमा धन्यबाद दिदै प्रमाण पत्र प्रदान गर्नू भएको थियो ।